-11%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON n3

– Тркала: 10″
– Носивост: 100 kg
– Макс. брзина: 25 km/h
– Опсег: 20 – 28 km
– Мотор: 350W

29,100.00 ден 25,999.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Материјал: Алуминиум
 • Тркала: 10″
 • Носивост: 100 kg
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Опсег: 20 – 28 km
 • Мотор: 350W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Макс. агол на искачување: <20°
 • Кочници: Задна диск кочница + предна електрична кочница
 • Тежина: 13,9 kg
 • Време на полнење: 4 – 5 h
 • Преклопување – ДА
 • Суспензија: задна
 • Светла: Предно и задно + илуминација (контрола со помош на апликација)
 • Димензии: 120 x 52 x 120 cm (склопен: 120 x 52 x 52 cm)
 • Електронска кочница на предно тркало со регенерациско полнење
 • Smart апликација (MS ENERGY) за Android и iOS
 • Боја: бел, црвен, сив

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.