-11%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON n2

– LED светло
– Домет со полна батерија – 18-22 km
– Големина на тркала: 10″
– Максимална брзина 32 km/h


Достапност:

Нема на залиха

28,560.00 ден 25,500.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Мотор: 350W
 • Предна и задна кочница
 • преден амортизер
 • Батерија – литиумска 36V/8,0Ah
 • време на полнење на батеријата до 4 часа
 • конструкција – Магнезиум
 • Големина на тркала: 10″
 • Максимална брзина 32 km/h
 • Домет со полна батерија – 18-22 km
 • Носивост – до 120 kg
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • 2 копчиња, вкучено/исклучено, предно и задно LED светло
 • Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm
 • димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 cm
 • Нето тежина – 14,2 kg
 • бруто тежина 16,7 kg
 • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.