-13%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON n2 Plus

– Тркала 10″
– Носивост: 120 kg
– Мак. брзина: 32 km/h
– Опсег: 30 – 35 km


34,500.00 ден 29,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Материјал: Магнезиум
 • Тркала 10″
 • Носивост: 120 kg
 • Мак. брзина: 32 km/h
 • Опсег: 30 – 35 km
 • Мотор: 400 W
 • Батерија: 36V, 13Ah
 • Мак. агол на нагорнина: 15°
 • Кочница: Задна диск кочница
 • Тежина: 14,2 kg
 • Време на полнење: 4 – 5 h
 • Преклопување: Да
 • Суспензија: предна
 • Светла: Предни и задни
 • Димензии: 115 x 54 x 118 cm (склопен: 106 x 190 x 38 cm)
 • 54cm склоплив управувач, подесување по висина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.