-11%

MS Електричен велосипед ELECTRON e1

– Големина на тркалото: 28 ”
– Големина на рамка: 50 см
– Менувач: Shimano Acera M360
– Мотор: 250 W


63,900.00 ден 57,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на тркалото: 28 “
 • Големина на рамка: 50 см
 • Менувач: Shimano Acera M360
 • Местење на менувачот: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal
 • Гуми: CST C1313 700C * 42
 • Предна сопирачка: Механички дискови, Тектро MD-300R
 • Задната сопирачка: V сопирачка Tektro C310
 • Опсег: 50 до 80 км
 • Време на полнење: 4 – 6ч
 • Макс. товарен капацитет: 120 кг
 • Макс. брзина: до 24 км / ч
 • Тежина: 24 кг
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • Патнички компјутер: ДА, LCD екран

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.