-11%

MS Електричен велосипед ATOM a1

– Големина на тркалото: 28 ”
– Големина на рамка: 50 см
– Менувач: Shimano Acera M360
– Мотор: 250 W


77,300.00 ден 69,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на тркалото: 28 “
 • Големина на рамка: 50 см
 • Менувач: Shimano Acera M360
 • Местење на менувачот: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal Freeway
 • Гуми: CST C1313 700C * 42
 • Предна сопирачка: Хидрауличен диск Tektro HD-E350
 • Задната сопирачка: Tektro HD-E350 хидрауличен диск
 • Опсег: 50 до 80 км
 • Време на полнење: 4 – 6ч
 • Макс. товарен капацитет: 120 кг
 • Макс. брзина: до 25 км / ч
 • Тежина: 23 кг
 • Суспензија: Предни, Suntour NEX 700C
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • Патнички компјутер: ДА, LCD екран

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.