-11%

MIGLIORI Електричен тротинет TOBIX 6

– Големина на тркала: 5.5″
– Батерија: 6 Аh
– Мотор: 350 W
– LCD екранот динамично покажува брзина и батерија


25,200.00 ден 22,500.00 ден

Спореди

Опис

•  Големина на тркала: 5.5″
•  Батерија: 6 Аh
•  Мотор: 350 W
•  Кочница eлектронска
•  LCD екранот динамично покажува брзина и батерија
•  Предно LED светло
•  Максимална брзина: 25 km/h
•  Обсег со полна батерија: 15 – 25 km
•  Максимален нагиб на искачување: 15°
•  Носивост: 20-120 kg
•  Тежина: 10.5 kg
•  Гаранција: 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.