-13%

MICHELIN Пневматици 225/70 R16 103T

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 103 (875 кг по гума


14,420.00 ден 12,540.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 103 (875 кг по гума

Latitude Alpin е Light Truck / SUV Зимска гума развиена за возачите на кросоверите со погон на сите тркала и спортските возила. Latitude Alpin е дизајниран да комбинира мазна, тивка возење и долготрајно носење со влечење на ладни, мокри, снежни и ледени патишта.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.