-13%

MICHELIN Пневматици 215/60 R16 103/101T

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 103/101 (875 кг по гума)


15,620.00 ден 13,580.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 103/101 (875 кг по гума)

Зимска гума дизајнирана за комбиња. Нуди одлична сигурност и ракување со воланот при зголемена тракција. Удобна и тивка гума како резултат на различните блокови на шарата. Нуди долготрајност.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.