-13%

MICHELIN Пневматици 205/65 R15 102T

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 102 (850 кг по гума


12,900.00 ден 11,220.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 102 (850 кг по гума

Зимска гума дизајнирана за комбиња. Нуди одлична сигурност и ракување со воланот при зголемена тракција. Удобна и тивка гума како резултат на различните блокови на шарата. Нуди долготрајност.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.