-17%

MICHELIN Пневматици 195/75R 16C 107/105R

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 107 (975 кг по гума)


8,890.00 ден 7,400.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: R (170 км/ч)
  • Индекс на носивост: 107 (975 кг по гума)

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.