-17%

MICHELIN Пневматици 195/75 R16C 110/108R

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 104 (900 кг по гума)


9,560.00 ден 7,960.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: R (170 км/ч)
  • Индекс на носивост: 110 (1.060 кг по гума)

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.