-17%

MICHELIN Пневматици 195/60 R16C 99/97H

– Брзински индекс: H (210 км/ч)
– Индекс на носивост: 99 (775 кг по гума)


10,532.00 ден 8,780.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: H (210 км/ч)
  • Индекс на носивост: 99 (775 кг по гума)

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.