-13%

Mi Air Purifier 2S – Прочистувач на воздух

 • Прочистува оптимално до 45м2
 • Wi-Fi модул (опција)
 • 360 степени филтрација на големи честички
 • Димензии: 54cm x 24cm x24cm14,940.00 ден 12,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Прочистува оптимално до 45м2
 • Wi-Fi модул (опција)
 • Потрошувачка од 1.5W од 35W
 • 360 степени филтрација на големи честички
 • Димензии: 54cm x 24cm x24cm
 • H11 HEPA филтер кој чисти до 99.3% од ПМ0.3
 • Квалитетен кокосов јаглероден филтер од Југоисточна Азија
 • Тродимензионален филтер од 360 степени
 • Моќен и тивок
 • Овозможува целосна контрола над системот
 • Перформанси кои достигнуваат 310 m3/h
 • Оптимално време потребно за чист воздух во Вашата дневна соба: 10 минути
 • Ги отстранува честичките поголеми од 0.3μm
 • Штити од: штетни хемикалии, алергени, прашина од реновирање, прашина во домот, прав од домашни миленици, полен, мувла, разни мириси, микорони штетни честички, штетни гасови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.