-10%

МЕТАЛЕЦ Хераклеа 51 Стандард (Бел)

– Димензии на ложиште (mm) a’ x b’ x h’: 200x450x220
– Маса (kg): 65
– Моќност (kw): 6.5 (8)

10,100.00 ден 9,090.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Димензии (mm) a x b x h: 890x530x750
  • Димензии на ложиште (mm) a’ x b’ x h’: 200x450x220
  • Маса (kg): 65
  • Моќност (kw): 6.5 (8)
  • Рерна (mm) Ш х Д х В: 510x480x200

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.