-13%

METALAC Тава за палачинки Magma

– Пречник (cm): 25, 28
– Материјал: Алуминиум со нелеплив PTFE премаз
– Наменет за пржење на палачинки


590.00 ден650.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Пречник (cm): 25, 28
  • Материјал: Алуминиум со нелеплив PTFE премаз
  • Наменет за пржење на палачинки
  • Во склад со светските стандарди и беспрекорен во поглед на здравствената исправност во контакт со храна
  • Егрономска рачка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.