-12%

METALAC Тава за палачинки ø25cm 093910

 • Алуминиумска тава за палачинки
 • Пречник: 25 cm
 • Висина: 21 mm
 • Боја: виолетоваДостапност:

Нема на залиха

580.00 ден 510.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Алуминиумска тава за палачинки
 • Погодно е за сите начини на подготовка на храна,посебно за пржење и печење
 • Наменето е за сите оние кои сакаат брзо и лесно подготвување на храна со минимално користење на маснотии,без загорување на храна
 • Пречник: 25 cm
 • Висина: 21 mm
 • Боја: виолетова
 • Одржување: рачно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.