-13%

METALAC Тава со капак Standard 2449 црна

– Стандардна тава кои бргу се загрева и со тоа штедите на енергија
– Отпорна на високи температури, гребање, и абење поради што лесно се чисти и одржува
– Со капак


1,460.00 ден 1,270.00 ден

Спореди

Опис

  • Стандардна тава кои бргу се загрева и со тоа штедите на енергија
  • Отпорна на високи температури, гребање, и абење поради што лесно се чисти и одржува
  • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот
  • Со капак
  • Пречник:
    – 24 cm
  • Елегантен декор
  • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.