-13%

METALAC Тава цилиндрична Massive Majestic

– Тава Massive Majestic без капак
– Линијата тешки емајлирани садови Masiv е изработена од лим со дебелина 1,5-2 мм.
– Massive садовите се погодни за подготовка на храна за која е потребен подолг процес на готвење без загорување и затоа особено се препорачуваат за подготовка на зимница и специјалитети на домашната кујна кои бараат крчкање на пониски температури


1,210.00 ден 1,050.00 ден

Спореди

Опис

  • Тава Massive Majestic без капак
  • Линијата тешки емајлирани садови Masiv е изработена од лим со дебелина 1,5-2 мм.
  • Massive садовите се погодни за подготовка на храна за која е потребен подолг процес на готвење без загорување и затоа особено се препорачуваат за подготовка на зимница и специјалитети на домашната кујна кои бараат крчкање на пониски температури
  • Големина/пречник: 24

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.