-13%

METALAC Плитко тенџере Metline FB food

– Плитко тенџере Metline со стаклен капак
– Metline е линија емајлирани садови со висок квалитет, изработени од челичен лим со дебелина од 1,2 мм, со инокс раб, монтажни елементи од инокс и стаклен капак.
– Емајлирани садови со висок квалитет, со инокс елементи, отпорни на високи температури, абење и огреботини, поради што лесно се чистат и одржуваат.


1,450.00 ден1,790.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Плитко тенџере Metline со стаклен капак
 • Metline е линија емајлирани садови со висок квалитет, изработени од челичен лим со дебелина од 1,2 мм, со инокс раб, монтажни елементи од инокс и стаклен капак.
 • Емајлирани садови со висок квалитет, со инокс елементи, отпорни на високи температури, абење и огреботини, поради што лесно се чистат и одржуваат.
 • Емајлниот слој има глатка стабилна површина од непорозно топено стакло, која спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садовите.
 • Боите и декорациите се отпорни на абење.
 • Пречник / литража:
  – 20 cm / 2.8 l
  – 24 cm / 4,5 l
 • Елегантен декор
 • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.