-13%

METALAC Плитко тенџере Mehrzer

– Со капак
– Одржување со рачно и машинско перење
– Mehrzer е линија на иноксни садови при чије производство е применета impact bonding технологија која представува напреден процес на јакнење на акутермичкото дно кое е дебело 9 мм


2,840.00 ден3,240.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Пречник(cm) / Волумен(l):
  20 / 2,6
  24 / 4,4
 • Материјал: Inox
 • Со капак
 • Одржување со рачно и машинско перење
 • Mehrzer е линија на иноксни садови при чије производство е применета impact bonding технологија која представува напреден процес на јакнење на акутермичкото дно кое е дебело 9 мм
 • Штеди енергија при готвењето, топлината на припремената храна се одржува и до 5 часа по тргањето на садот од изворот на топлина
 • Може да се користи на сите извори на топлина (плин, стаклокерамика, индукција и во печки)
 • Во внатрешноста има обележано ниво за течност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.