-12%

METALAC Лонец на пареа ø16cm 015632

 • Лонец за готвење на пара
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 145 mm
 • Волумен: 2 l1,420.00 ден 1,250.00 ден

Спореди

Опис

 • Лонец за готвење на пара
 • Се состои од надворешен сад од емајлиран челичен лим и внатрешен сад од квалитетен инокс лим
 • Наменет е за подготовка на разни видови пудинг,кремови и филови,а се препорачува и за подготовка на производи од млеко во прав
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 145 mm
 • Волумен: 2 l
 • Боја: црвена
 • Тежина:1,3kg
 • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.