-12%

METALAC Класично длабоко тенџере ø16cm 129085

 • Класично длабоко тенџере со капак
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 104 mm
 • Волумен: 2,2 lДостапност:

Нема на залиха

830.00 ден 730.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Класично длабоко тенџере со капак
 • Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури,гребање,поради што лесно се чисти и одржува
 • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и
  овозможува лесно чистење и одржување на садот
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 104 mm
 • Волумен: 2,2 l
 • Елегантен декор
 • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.