-12%

METALAC Класичен лонец ø14cm 168770

  • Класичен лонец со капак
  • Пречник: 14 cm
  • Висина: 140 mm
  • Волумен: 2,3 lДостапност:

Нема на залиха

700.00 ден 615.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Класичен лонец со капак
Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури,гребање,поради што лесно се чисти и одржува
Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот
Пречник: 14 cm
Висина: 140 mm
Волумен: 2,3 l
Елегантен декор
Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.