-12%

METALAC Касерола стандард ø16cm 168388

 • Зелена касерола со рачка
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 80 mm
 • Волумен: 1,5 lДостапност:

Нема на залиха

340.00 ден 299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Зелена касерола со рачка
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 80 mm
 • Волумен: 1,5 l
 • Емајлирана касерола со рачка,со иноксен раб и различни варијации на инокс, стакло и бакелит.
 • Стандард садовите лесно се загреваат и се штедливи на електрична енергија.
 • Иноксот не дозволува појава на бактерии и алергиски реакции.
 • Погодна за готвење на сите грејни тела.
 • Не е погодна за користење во микро печка.
 • Може да се пере во машина за перење садови.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.