-34%

METALAC Касерола со клун ø16cm 047886

 • Касерола со клун
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 80 mm
 • Волумен: 1,4 lДостапност:

Нема на залиха

440.00 ден 289.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Касерола со клун
 • Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури,гребање,поради што лесно се чисти и одржува
 • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот
 • Пречник: 16 cm
 • Висина: 80 mm
 • Волумен: 1,4 l
 • Боја: црвена
 • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.