-13%

METALAC Грил тава Prima

– Non-stick садовите се наменети за сите оние кои сакаат брзо, лесно и забавно припремање храна со минимална употреба на маснотии, без несакано запржување и загорување на храната.
– Овој вид садови се погодни за сите начини на подготвување храна,особено за пржење и печење.
– Големина – 27


1,480.00 ден 1,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Линијата садови Prima се изработени од челичен лим со дебелина од 0,8-1,5 мм. Внатрешниот премаз е нанесен на претходно емајлирана површина. Може да се изработува во сите форми на емјалирани садови, со најширока палета на бои,декори и сериографии на дното од садот.
  • Non-stick садовите се наменети за сите оние кои сакаат брзо, лесно и забавно припремање храна со минимална употреба на маснотии, без несакано запржување и загорување на храната.
  • Овој вид садови се погодни за сите начини на подготвување храна,особено за пржење и печење.
  • Големина – 27

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.