-12%

METALAC Ѓезве 7 168786

  • Ѓезве 0,7 л
  • Боја: декоративно
  • Висина: 9 цм
  • Погодно за сите површини за готвење.Достапност:

Нема на залиха

405.00 ден 355.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Ѓезве 0,7 л
  • Боја: декоративно
  • Висина: 9 цм
  • Погодно за сите површини за готвење.
  • Матерјалот од кое што е изработено ѓезвето,овозможува еднакво распоредување на температурата со што притоплувањето на течностите го прави многу побрзо.
  • Едноставно за чистење,може да се мие и во машина за садови. Не е погодно за користење во микробранова печка.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.