-13%

METALAC Фритеза со инокс влошка

– Пречник (cm): 22
– Волумен (l): 3
– Висина (mm): 100
– Емајл


1,240.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

  • Пречник (cm): 22
  • Волумен (l): 3
  • Висина (mm): 100
  • Емајл
  • Црвена боја
  • Рачно и машинско перење
  • Емајлираните садови се долготрајни, отпорни на хемиски процеси и абење, едноставни за одржување.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.