-13%

METALAC Длабоко тенџере Prince 2564

– Класично длабоко тенџере со стаклен капак
– Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури, абење и гребање, поради што лесно се чисти и одржува
– Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот


720.00 ден1,500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Класично длабоко тенџере со стаклен капак
 • Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури, абење и гребање, поради што лесно се чисти и одржува
 • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот
 • Пречник / литража:
  – 14 cm / 1.65 l
  – 16 cm / 2 l
  – 18 cm / 3 l
  – 20 cm / 4 l
  – 22 cm / 5.3 l
  – 24 cm / 7.5 l
 • Елегантен декор
 • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.