-13%

METALAC Цилиндрична тава Standard со стаклен капак

– Стандардни тави кои бргу се загреваат и со тоа штедите на енергија
– Отпорна на високи температури, гребање, и абење поради што лесно се чисти и одржува
– Стаклен капак


1,240.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

  • Стандардна тави кои бргу се загреваат и со тоа штедите на енергија
  • Отпорна на високи температури, гребање, и абење поради што лесно се чисти и одржува
  • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот
  • Стаклен капак
  • Пречник:
    – 24 cm
  • Елегантен декор
  • Одржување: рачно и во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.