-13%

METALAC Алуминиумска длабока тава Magma

– Пречник (cm): 26
– Висина (mm): 74
– Материјал: Алуминиум со нелеплив PTFE премаз
– Наменет за пржење и динстање на граната


1,090.00 ден 950.00 ден

Спореди

Опис

  • Пречник (cm): 26
  • Висина (mm): 74
  • Материјал: Алуминиум со нелеплив PTFE премаз
  • Наменет за пржење и динстање на граната
  • Во склад со светските стандарди и беспрекорен во поглед на здравствената исправност во контакт со храна
  • Егрономска рачка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.