-12%

Mehrzer Тенџере ø20cm

 • Пречник 20 cm
 • Висина 13 cm
 • Зафатнина 3,5 литар
 • 100 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

2,510.00 ден 2,210.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Изработени од француски високо квалитетен нерѓосувачки челик CrNi 18/10
 • Пречник 20 cm
 • Висина 13 cm
 • Зафатнина 3,5 литар
 • Супериорен квалитет
 • Исклучителна функционалност и современ дизајн
 • Лесен за чистење и едноставен за одржување
 • Погодни за машината за миење садови
 • Капакот и горните садови се обликувани за да се спречи таложење на несакани супстанции, така што нема ризик од скриена задржана течност, храна и бактерии
 • МЕХРЗЕР садовите  може да се користат на сите видови панели за греење
  Food safeDishwasherCeramicsInductionElectroGas

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.