-13%

Маси за во двор

– Достапни во црвена, сина, зелена, портокалова и кафена боја
– Материјал: пластика
– Метални ногарки
– Димензии 80х80 см


Достапност:

Нема на залиха

2,410.00 ден 2,099.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во црвена, сина, зелена, портокалова и кафена боја
  • Материјал: пластика
  • Метални ногарки
  • Се расклопуваат
  • Димензии 80х80 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.