-13%

MASERATI Електричен тротинет MC-ES10

– Црна боја
– Предно и задно светло
– LCD дисплеј
– Макс. брзина: 25km/hour


31,999.00 ден 27,999.00 ден

Спореди

Опис

 • 10″ склоплив електричен скутер
 • Црна боја
 • Предно и задно светло
 • LCD дисплеј
 • Макс. брзина: 25km/hour
 • Искачување на нагиб: 15 степени
 • Обсег со полна батерија: 15KM-25KM
 • Носивост: 120kg
 • Тежина: 12.5kg
 • Полнач: 42V1.5A
 • Време на полнење: 3-4 hours
 • Мотор: 36V 350W
 • Електромагнетна кочница предна и диск кочница задна
 • Отпорен ан прашина и прскање (водоотпорен рејтинг IP54)
 • Батерија LG 36V 7.8AH

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.