-14%

Маса ратан 90×150

– Достапна во кремаста боја
– Материјал: пластика
– Димензии 90×150 см


Достапност:

Нема на залиха

9,300.00 ден 7,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во кремаста боја
    • Материјал: пластика
    • Димензии 90×150 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.