-12%

LUXELL Мини шпорет LX-13576

 • Димензии(В/Ш/Д): 48 x 59,5 x 38cm
 • Моќност: горен грејач 650W + долен грејач 1000W = 1650W
 • Моќност на ринглите: 1 x 1000W, 1 x 1500W
 • Волумен: 42L



5,660.00 ден 4,980.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии(В/Ш/Д): 48 x 59,5 x 38cm
 • Моќност: горен грејач 650W + долен грејач 1000W = 1650W
 • Моќност на ринглите: 1 x 1000W, 1 x 1500W
 • Волумен: 42L
 • Димензии на ринглите: 19 и 16 см
 • Термостат
 • Емајлирана ТЕПСИЈА + Емајлирана четвртаста тепсија
 • 4 висини на полиците

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.