-13%

Лулашка за во двор SHELL BROWN CREAM

– Димензии на лулашка: 112cm x 87cm x 102cm
– Димензии (затворена): 87cm x 113cm x 43cm
– Димензии на држач: 206cm x 113cm x 105cm


16,100.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии на лулашка: 112cm x 87cm x 102cm
  • Димензии (затворена): 87cm x 113cm x 43cm
  • Димензии на држач: 206cm x 113cm x 105cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.