-13%

Лулашка за во двор DOUBLE GREY BLUE

– Димензии лулашка: 113cm x 170cm x 85cm
– Димензии држачи: 206cm x 173cm x 105cm


27,600.00 ден 23,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии лулашка: 113cm x 170cm x 85cm
  • Димензии држачи: 206cm x 173cm x 105cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.