-13%

Лулашка за во двор ANTRACIT GREY

– Димензии на лулашка: 122cm x 94cm x 71cm
– Димензии на држач: 206cm x 113cm x 105cm


13,800.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии на лулашка: 122cm x 94cm x 71cm
  • Димензии на држач: 206cm x 113cm x 105cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.