-13%

LTHA Замрзнувач ZS 50

 • Рачно одмрзнување
 • Енергетска класа: A
 • Бруто капацитет: 500 l
 • Регулација на температурата

 


31,030.00 ден 26,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Брзо замрзнување
 • 1 компресор
 • Механичко управување
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температурата
 • Разладувачка течност :R134А
 • Потрошувачка на енергија кВч: 1.17
 • Бучавост 43 дб
 • Капацитет 32 кг за 24 часа
 • Издржливост при прекин на електрична енергија:35 h
 • Изолација 6 см
 • Осветлување на просторот за замрзнување -Стандардно – на таван
 • Замрзнувач 1 корпa
 • Нето капацитет:500 l
 • Енергетска класа: A
 • Брава за заклучување
 • Димензии (Ш x Д x В):160.3 × 68 × 87 cm
 • Бруто тежина 64 кг
 • Нето тежина 56 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.