-13%

LIAL Плинска греалка LI 138 LPI

 • Боја : црна
 • Грејач на гас
 • 3 степени на греење
 • Моќ: 4,2 kWh7,820.00 ден 6,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Грејач на гас
 • 3 степени на греење
 • Моќ: 4,2 kWh
 • ТНГ гас
 • ОДС  за заштита на кислородот( OXYGEN DEPLETION SYSTEM)
 • FFD систем за заштита (уред за греење на пламен)
 • Пиезо Палење

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.