-13%

LG Телевизор OLED55BX6LB 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: OLED
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– α7 Gen3 Processor 4K (LG ThinQ AI)


91,880.00 ден 79,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: OLED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • α7 Gen3 Processor 4K (LG ThinQ AI)
 • Perfect Black Display
 • LG ThinQ AI TV
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2 Twin Tuner
 • Smart TV: Да, WebOS
 • Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Screen Share
 • Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.