-13%

LG Телевизор OLED 65A16LA 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: 4K OLED
– Димензија на екран: 65″/165 cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– α7 Gen4 Processor 4K


112,580.00 ден 97,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: 4K OLED
 • Димензија на екран: 65″/165 cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • α7 Gen4 Processor 4K
 • Wide viewing angle
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Оперативен систем: webOS Smart TV
 • Видео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на слика
 • Dolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR
 • Аудио: моќност на звучниците: 20W, DOLBY ATMOS, AI Acoustic Tuning, AI Sound/Pro, OLED Surround
 • Smart функции: ThinQ App, Google Assistant, Home Dashboard, Mobile Connectivity, Hotel Mode
 • Intelligent Voice Recognition, Amazon Alexa, 360° VR Play, Web Browser
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMI x3, USB x2, Simplink (HDMI CEC), CI Slot, SPDIF (оптички дигитален аудио излез)
 • Bluetooth 5.0, eARC/ARC, LAN, RF влез x2, излез за слушалки
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.