-13%

LG Телевизор Nano Cell 55NANO966PA 8K UHD Smart

– Тип на екран: 8K Nano Cell
– Димензија на екран: 55″/140 cm
– Резолуција на екран: 8K (7680 x 4320)
– α9 Gen4 AI Processor 8K


79,300.00 ден 68,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: 8K Nano Cell
 • Димензија на екран: 55″/140 cm
 • Резолуција на екран: 8K (7680 x 4320)
 • α9 Gen4 AI Processor 8K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Оперативен систем: webOS Smart TV
 • Видео: AI Picture Pro 8K, AI 8K Upscaling, Cinema HDR, HDR10 Pro, HLG, HEVC, AV1, VP9
 • Filmmaker режим, Dolby Vision IQ, 9 режими на слика
 • Аудио: моќност на звучниците: 40W, DOLBY ATMOS, AI Sound, Ultra surround, WiSA звучници
 • Smart функции: Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
 • Home Dashboard, Hotel Mode, 360° VR Play, Web Browser
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
 • Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot, Bluetooth 5.0, RF влез x2
 • eARC/ARC, излез за слушалки, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.