-13%

LG Телевизор 75UM7110 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 75″/190cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quad Core процесор


80,400.00 ден 69,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 75″/190cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quad Core процесор
 • 1600 PMI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, WebOS
 • Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
 • Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.