-13%

LG Телевизор 75NANO766QA Nano Cell 4K UHD Smart

– Тип на екран: 4K Nano Cell
– Димензија на екран: 75″/190 cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– α5 Gen5 AI Processor 4K


86,130.00 ден 74,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: 4K Nano Cell
 • Димензија на екран: 75″/190 cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • α5 Gen5 AI Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: дa, WebOS smart платформа со Freeview Play, Netflix, Disney+ и многу други
 • HLG, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим, 4K Upscaling
 • Моќност на звучниците: 20W, AI Sound
 • Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
 • Hotel Mode, 360° VR Play, Home Dashboard
 • Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot, Bluetooth 5.0, RF влез x2
 • SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.