-23%

LG Телевизор 65UQ75006LF Smart 4K LED TV

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 65″/165cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quad Core Processor 4K


50,480.00 ден 38,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 65″/165cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quad Core Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: да, WebOS smart платформа со Freeview Play, NOW TV, Netflix, Prime Video, Disney+ и многу други
 • HDR10 Pro, HLG, Filmmaker режим, 4K Upscaling, HEVC, AV1, VP9
 • Моќност на звучници: 20W, AI sound
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент (опционално), ThinQ AI
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми (опционално)
 • Hotel mode, 360 VR play
 • Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx2, USB, LAN, CI+, SPDIF (оптички дигитален аудио излез), RF влез
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.