-13%

LG Телевизор 55UP78003LB 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: Direct LED
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– α5 AI Processor 4K


37,830.00 ден 32,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: Direct LED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • α5 AI Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Дa, WebOS
 • 4K Upscaler, AI Sound
 • HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
 • Miracast, DLNA, оптички дигитален аудио излез
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.