-42%

LG Телевизор 43UP78006LB 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 43″/109cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quad Core Processor 4K


44,730.00 ден 25,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 43″/109cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quad Core Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: да, WebOS smart платформа со Freeview Play, NOW TV, Netflix, Prime Video, Disney+ и многу други
 • HDR10 Pro, HLG, Filmmaker режим, 4K Upscaling, HEVC, AV1, VP9
 • Моќност на звучници: 20W, AI sound
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
 • Hotel mode, 360 VR play
 • Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx2, USB, LAN, CI+, SPDIF (оптички дигитален аудио излез), RF влез
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.