-13%

LG Телевизор 43UP75003LF 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: Direct LED
– Димензија на екран: 43″/109 cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– α5 AI Processor 4K


26,330.00 ден 22,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: Direct LED
 • Димензија на екран: 43″/109 cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • α5 AI Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Дa, WebOS
 • 4K Upscaler, AI Sound
 • HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
 • Miracast, DLNA, оптички дигитален аудио излез
 • Боја: Црнa
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.